Zkusit tes

Dobry den, pripravuji se na Zkousky , termin mam pristí tyden. Chtela jsem se zeptat zda v sekci ZKUSIT TEST ...zrcadlý vzorovy test …

Dobry den, pripravuji se na Zkousky , termin mam pristí tyden. Chtela jsem se zeptat zda v sekci ZKUSIT TEST ...zrcadlý vzorovy test ostré testy, ktere budou na zkouškach nebo jsou otazky do zkusebniho testu vybirany náhodne.

ROMANA 03.06.2020 20:52:44
1 odpověď

Jak zde funguje výběr otázek Vám asi odpoví tvůrce/provozovatel/majitel těchto stránek, ale obecně :

Test který Vás u zkoušky čeká bude složen z 30 otázek, z nichž je 22 otázek ze znalosti právních předpisů ( po 3 bodech), 5 otázek ze znalosti nauky o zbraních a střelivu ( po 2 bodech ) a 3 otázky ze znalosti zdravotnického minima ( po 1 bodě)

Předpokládám, že zdejší systém Vám v tomto poměru generuje testy (kontroloval jsem a odpovídá to ).
Mám důvodně za to, že konkrétní testy, které se používají na zkoušce nejsou( resp. neměly by být) veřejně dostupné. Jinak podotýkám, že variant je poměrně dost .

Pro informaci, ač se na to neptáte ještě dodávám, že pokud Vám jde o skupiny ZP E či D, tak dvě chyby už mohou být příliš, takže doporučuji přípravu na test rozhodně nepodceňovat .

SKAGERAK 04.06.2020 01:09:05
1 odpověď

Pro zodpovězení otázky, hlasování o otázce i odpovědích a pro komentování příspěvků musíte být přihlášen do systému. Přihlašte se ke svému účtu na ZBRANĚ.cz anebo se zdarma zaregistrujte.

Otázku můžete buďto kladně nebo záporně ohodnotit, stejně tak můžete hodnotit i odpovědi. Čím lepší je poměr ve prospěch kladných hlasů, tím výše se otázka / odpověd dostane na stupnici popularity. Jednotlivé otázky i odpovědi můžete rovněž komentovat.