Změna v zákoně o zbraních 2021

Dobrý den. Je to kvuli Covidu cca už rok, kdy se tak nějak stále dokola učím na ZP. Poslední dobou ale stále častěji čtu že se…

0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Dobrý den. Je to kvuli Covidu cca už rok, kdy se tak nějak stále dokola učím na ZP. Poslední dobou ale stále častěji čtu že se bude měnit legislativa. Např zde
Plynové pistole je nově nutné registrovat - Novinky.cz
V odkazu výše se píše, že od soboty, tj 30.1.2021 začala platit novela zákona o zbraních. A teď ta otázka. Vzhledem ke komplexnosti nových změn, očekávám, že MVČR vydá nové testové otázky. Co si o tom myslíte? Učím se tedy všechno zbytečně? Než skončí Covid, než se na mne dostane na zkoušky řada, je v mém případě minimálně cca měsíc, spíš dva a víc. Možná ještě déle. Udvidíme co Covid dovolí. Trochu mi to teďvzalo vítr z plachet a motivaci, protože se mi upřímně nechce vynakádat energii a čas abych se za dva měsíce dozvěděl, že je vše jinak a já budu vlastně zkoušen z něčeho jiného.Otázka č2 :) Myslíte, že pokud je reálné, že se otázky měnit MVČR bude, tak že je jakási garance toho, že budu zkoušen ze stávajících otázek pokud si na policii podám žádost ještě před tím, než ty stávající změní? Moc díky za reakci a přeji fajn den. Pavel F.
Zbrojní průkaz
PAWLIS 02.02.2021 11:18:28
2 odpovědi
0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Super, moc děkuji za informaci. Samotného mne udivuje, že mne nenapadlo se podívat na MVČR :) ale ještě jednou díky za pomoc.
PAWLIS 02.02.2021 19:49:43
0
0 0
Pro hodnocení otázek a odpovědí se přihlašte ke svému účtu.
Změna legislativy je již platná, nové testové otázky jsou již vydané a naleznete je zde: Testové otázky - ZBRANĚ.cz
ICE 02.02.2021 13:03:39

Opovědět za otázku

Tato funkcionalita vyžaduje přihlášení k vašemu účtu na ZBRANĚ.

Přihlašte ke svému účtu v systému ZBRANE.cz. Pokud účet ještě nemáte, můžete se zdarma zaregistrovat. Pro obnovení hesla klikněte sem.