Kurz – příprava na zbrojní průkaz

Jednodenní intenzivní kurz, ve kterém vás připravíme na složení zkoušky z odborné způsobilosti, která je nutná pro získání…

Pořadatel THOR Tactical
Kontakty:
StřelniceArmy Arms
MístoLiberec
Cena3.300 Kč
Parametrypříprava na ZP
Více informací

Popis

Kurz je složen ze dvou částí, teoretické a praktické. V teoretické části vás seznámíme se základními typy zbraní  se kterými se můžete setkat  při vykonávání zkoušky. Vysvětlíme vám jak zbraně fungují, seznámíte se základními částmi zbraní, naučíte se zbraně rozebírat, skládat a jak se zbraněmi bezpečně manipulovat, abyste u zkoušky uspěli. Také vám odpovíme na vaše dotazy ohledně případných nejasností v testových otázkách a ukážeme vám některé „chytáky“, které používají zkušební komisaři při praktické zkoušce. V praktické části vás naučíme základy střelecké abecedy, tak abyste byli schopni zbraň bezpečně ovládat a dokázali úspěšně zvládnout i praktickou část testu. Součástí kurzu je i praktická střelba z pistole, malorážky a brokovnice. V ceně kurzu je zapůjčení zbraní, ochranných pomůcek a 50 ks munice.

Podmínky

Kurz je určen pro ženy i muže kteří mají zájem se důkladně připravit na vykonání zkoušky z odborné způsobilosti.

Počasí

Kurz probíhá kryté střelnici v Liberci

Čas

Délka kurzu je osm hodin s přestávkou na oběd, přesný čas kurzu se může lišit v závislosti na termínu. Podrobné informace  posíláme vždy v pondělí před začátkem kurzu.

Počet účastníků

Počet účastníků kurzu je omezen na 12.

Oblečení a vybavení

Oblečení vhodné pro pobyt na střelnici, uzavřená obuv.

Měli byste vědět

Kurz je veden bývalými příslušníky speciálních jednotek Armády a Policie, s praktickými zkušenostmi z reálných střetů s pachateli trestných činů nebo ozbrojeným nepřítelem.

Army Arms
Liberec
1.máje 97/25

Termíny konání

Aktuálně nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Více informací o zápisu a termínech získáte u pořadatele THOR Tactical na kontaktech: 608 304 021 info@thortac.com anebo přímo na stránce kurzu