Kurz střelby z pistole B – 30m krytá střelnice

Kurz střelby pro majitele krátké zbraně (pistole nebo revolveru). Tento kurz střelby je zaměřen na zvládnutí pokročilých…

Pořadatel THOR Tactical
Kontakty:
StřelniceArmy Arms
MístoLiberec
Cena2.950 Kč
Parametrykrátkádynamickástřelecký kurz
Více informací

V kurzu si v krátkosti zopakujete základní střelecké dovednosti a budete se učit pokročilejší střelecké techniky. Zaměříme se na změny poloh ( střelba z kleku, lehu, lehu na zádech), střelbu z krytu, zapíchnutí a tasení s následným dvojstřelem, přenášení střelby na více cílů, odstraňování závady (selhač“, vzpříčená nábojnice), bojové a taktické přebití, střelba za pohybu a střelba po pohybu, přenášení na více cílů se změnou směru střelby, řešení různých střeleckých situací, s využitím možnosti střelby do stran. Celý kurz je veden tak, abyste neustále museli přemýšlet o tom co děláte, abyste si udržovali  bezpečnostní návyky a taktické postupy i při řešení složitějších střeleckých situací.

 Podmínky

Kurz je určen pro ženy i muže kteří jsou vlastníci zbrojního průkazu a majitelé zbraní. Pro účast na kurzu je nutné si přinést vlastní zbraň, dva zásobníky, pouzdro na zbraň, pouzdro na zásobník, ochranné pomůcky a 250 ks příslušné munice. Při nástupu do kurzu je každý účastník povinen předložit ZP a průkaz zbraně. Doporučujeme před tímto kurzem absolvovat kurz Střelby z pistole A.

Počasí

Kurz probíhá na 30m kryté střelnici s možností střelby do stran. Střelnice je  Severních Čechách v Hrádku nad Nisou.

Čas

Délka kurzu je pět hodin, přesný čas kurzu se může lišit v závislosti na termínu.

Počet účastníků

Počet účastníků kurzu je omezen na 6

Oblečení a vybavení

Oblečení vhodné pro pobyt na střelnici, uzavřená obuv.

Měli byste vědět

Kurz je veden bývalými příslušníky speciálních jednotek Armády a Policie, s praktickými zkušenostmi z reálných střetů s pachateli trestných činů nebo ozbrojeným nepřítelem.

Sezóna

Kurzy probíhají celoročně

Army Arms
Liberec
1.máje 97/25

Termíny konání

Aktuálně nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Více informací o zápisu a termínech získáte u pořadatele THOR Tactical na kontaktech: 608 304 021 info@thortac.com anebo přímo na stránce kurzu