Kurz střelby z pistole - taktická střelba

Kurz je určen pro ty střelce, kteří již zvládli základní střelecké praktiky a chtějí se posunout dopředu ve svých…

Pořadatel THOR Tactical
Kontakty:
StřelniceHrádek nad Nisou
MístoHrádek Nad Nisou
Cena2.950 Kč
Parametrykrátkádynamickástřelecký kurz
Více informací

Popis kurzu

Jedná se o intenzivní  kurz pouze pro 6 osob, naším cílem je využít čas s maximální intenzitou. Nechceme abyste museli na střelnici trávit 8 a více hodin z kterých 50% času prostojíte čekáním až na vás přijde řada. Na střelnici pro vás budou připraveny různé situace, kde bude muset uplatnit vše, co jste doposud naučili. Střelbu z různých pozic, střelbu za překážkou, střelbu za pohybu a střelbu po pohybu, přenášení na více terčů, odstraňování závady a střelbu do více směrů. Střelba je rozdělena do dvou bloků; běžné podmínky a zhoršené světelné podmínky.  Všechny tyto situace budete muset řešit střelecky, ale i takticky, ne každý terč můžete rozstřílet. Situace jsou postaveny pro jednotlivce nebo dvojice, abyste se naučili i spolupráci s další osobou. Na kurz budete potřebovat zbraň, dva zásobníky, pouzdro na zbraň a pouzdra na zásobníky, ochranné pomůcky a minimálně 250 ks munice.

Podmínky 

Kurz je určen pro ženy i muže ve věku od 18 let, kteří jsou vlastníkem zbraně a ZP. Pro absolventy našich kurzů střelby bez ZP lze účast domluvit individuálně. Podmínkou účasti na kurzu je absolvování střelby A, absolvování základních střeleckých kurzů u jiné společnosti nebo absolvování střeleckých závodů. Výjimku lze umožnit příslušníkům ozbrojených sborů nebo individuálně na základě domluvy. ( doporučujeme dříve absolvovat střelbu z krátké zbraně B, ale není podmínkou)

Počasí

Kurz probíhá na kryté, 35 m dlouhé střelnici s možností střelby do stran, . Střelnice jsou v Severočeském kraji.

Čas

Délka kurzu je 5 hodin

Počet účastníků

Počet účastníků kurzu je omezen na 6

Oblečení a vybavení

Oblečení vhodné pro pobyt na střelnici, uzavřená obuv, zbraň, dva zásobníky, pouzdro na zbraň a pouzdra na zásobníky,svítilna(můžeme zapůjčit)  ochranné pomůcky a minimálně 250 ks munice.

Měli byste vědět

Kurz je veden bývalými příslušníky speciálních jednotek Armády a Policie, s praktickými zkušenostmi z reálných střetů s pachateli trestných činů nebo ozbrojeným nepřítelem.

Hrádek nad Nisou
Hrádek Nad Nisou
Lidická 414

Termíny konání

Aktuálně nejsou vypsány žádné konkrétní termíny. Více informací o zápisu a termínech získáte u pořadatele THOR Tactical na kontaktech: 608 304 021 info@thortac.com anebo přímo na stránce kurzu