KOPS.cz

Váš průvodce světem střelectví

Naším cílem je poskytování komplexních služeb v oblasti střelectví
Každý, koho střílení chytne za srdce, ví, že v životě střelce je několik "posvátných" chvil.
A my bychom Vám rádi tyto chvíle zprostředkovali, zjednodušili či zpříjemnili.

První výstřel

Na našich zážitkových akcích si můžete vyzkoušet spoustu zbraní od malorážek, přes pistole, revolvery až po plnotučné pušky a brokovnice.

Pořízení zbrojního průkazu

Připravíme Vás na praktickou část zkoušky odborné způsobilosti, kterou musíte absolvovat pro získání zbrojního průkazu. Kromě toho se od nás dozvíte, jak vůbec začít, kde co vyřídit, jak si zjednodušit učení otázek pro teoretickou část.

Pořízení první zbraně

Jelikož jsme distributorem nejrozšířenějších výrobců zbraní (CZ, Glock, Ruger, Walther, Heckler&Koch, Sig Sauer, ProArms, ADC, ...), poradíme Vám s výběrem a pokud zbraň zakoupíte u nás, vrátíme Vám 1.000 Kč z každého Vámi zaplaceného kurzovného (max. 1x při nákupu 1 zbraně v ceně 15.000 Kč a více)

První tréninky se zbraní

Uspořádáme pro Vás řízené tréninky. Buď individuální, nebo skupinové. Trénovat lze vše od základů postoje a střelby, až po pokročilejší techniky obranné nebo dynamické střelby.

První nošení zbraně

Máme pro Vás připravený v ČR ojedinělý kurz "Základy nošení zbraně", který se stejnou vahou věnuje jak střelbě, tak teoreticé průpravě (co nosit, jak nosit, jak se chovat, co je ještě v pořádku, co už není, jak zvládnout tu extrémně vyhrocenou situaci po použití zbraně...)

První střelecké závody

Na kurzu LOS 1 - základy Vás naučíme vše potřebné pro účast na závodech LOS. Probereme základní techniky používané při sportovní obranné a dynamické střelbě a ukážeme si, jak je trénovat.

Akce pro kolegy či přátele na střelnici

Chcete nechat "zařádit" i své kolegy či přátele, ale nemáte ještě dostatečný arzenál? Můžeme uspořádat akci na míru. Od pár ran, přes celodenní akci na střelnici s plným servisem.

...a pak už jen další závody, další zbraně, další akce

Kurz LOS 2 - pokročilý (mentální průprava, zrychlení, dlouhé zbraně...), pomoc s výběrem dalších zbraní... atd... atd... atd...