Ranger Prague

Ranger Prague jsme založili v roce 2017 jako střeleckou školu složenou z bývalých kolegů, příslušníků Armády ČR a Policie ČR, přátel a kamarádů. Tým tvoří lidé s více než patnáctiletou praxí v bojových operacích, střelecké přípravě, osobní ochraně apod. Většina našich výcviků probíhá ve venkovním střelckém komplexu nedaleko Prahy, o rozloze přes 70 000 m2. Areál nabízí 4 otevřená střeliště s možností třelby na 25-500m a poskytuje ideální podmínky pro střelbu z většiny dlouhých a krátkých palných zbraní. V roce 2019 jsme otevřeli vnitřní střelnici v Praze nedaleko stanice metra I.P.Pavlova. Střeliště o velikosti 8x10m díky moderní technologii dopadiště umožňuje střelbu až do puškové ráže .223 rem nebo 7,62x39. Umožňuje komfortní nácvik dynamické střelby v jakoukoliv roční dobu. Naše aktivity pokrývají tři oblasti:

Kurzy zážitkové střelby


Kurzy jsou přístupné pro všechny zájemce o střílení v Praze a okolí a to i bez zbrojního průkazu. Kurzy jsou zaměřené především na první seznámení se střeleckým sportem, základy bezpečnosti a manipulace se zbraní. Kurz můžete absolvovat zcela nezávazně jako seznamovací, například před přípravným kurzem pro zbrojní průkaz nebo čistě jako sportovní zážitek s rodinou či přáteli.

Kurzy pro pokročilé a profesionály


Pro zkušenější střelce, zpravidla s vlastním ZP pořádáme pokročilé kurzy. Střelecké a sebeobranné kurzy pro civilisty jsou zaměřené na situace, se kterými se můžete setkat ve vašem každodenním životě. ( práce, domov, nákupní centrum atd.). Mezi nejoblíbenějšími kurzy jsou kurzy dynamické střelby z pistole a pušky, odstřelovačské kurzy atd. Členové našeho týmu také několik let poskytují výcviky pro profesionály z řad ozbrojených složek v Česku i zahraničí, v posledních letech především Afriky a blízkého východu.