Střelnice Čestlice

Střelnice Čestlice patří jedné z nejvyhledávanějších, a to nejen v Praze. Své střelecké dovednosti sem chodí zkoušet široké spektrum návštěvníků – od sportovců, kteří se střelbou přímo zabývají , přes osoby a skupiny bez zbrojních průkazů, až po muže zákona.

Střelnice Čestlice patří jedné z nejvyhledávanějších, a to nejen v Praze. Své střelecké dovednosti sem chodí zkoušet široké spektrum návštěvníků – od sportovců, kteří se střelbou přímo zabývají , přes osoby a skupiny bez zbrojních průkazů, až po muže zákona. Jedná se o krytou dual-halu, takže se zde střílí za každého počasí. Naleznete zde 10 stanovišť ve dvou halách, které lze navzájem propojit. Střelnice poskytuje veškerý servis jako je pronájem střeleckých stanovišť, pořádání firemních akcí, soutěží, školení, prodej zbraní, příslušenství atd. Pro občerstvení je k dispozici i bar . Dvě kryté nezávislé halové střelnice, které lze propojit v jednu s 10 stanovišti 10 ( 5+5 ) střeleckých stanovišť , střelba na 25m , auto.pojezdy terčů, Široká pohodlná střelecká stanoviště až 1,5m široká, Extra výkonné třícestné přetlakové odvětrání o výkonu 1m3 / sec. Balistická specifikace - střelnice splňuje evropský standard pro pistolové disciplíny, ke střelbě u nás můžete používat zbraně až do vysokého výkonu .44Rem.Magnum a je povoleno používat i plášťované střelivo.

Střelba z karabin, pušek do tohoto výkonu je možná ( střelba z loveckých kulovnic ráže 7,62x39, .308win,.223rem apod. není povolena).

pro kulové zbraněkrytástřelba bez ZPpříprava na zkouškyzkoušky odborné způsobilostiprodej střeliva