Sportovně střelecký areál Jívová

Sportovně střelecký areál Jívová se nachází v krásné přírodě s výhledem na údolí a lesy přírodního parku Údolí Bystřice, 12 km od Olomouce.

Online rezervace
Areál střelnice

Sportovně střelecký areál Jívová

Zbrojní průkaz

Příprava na zkoušky odborné způsobilosti

Zážitková střelba

Zážitková střelba z krátkých a dlouhých kulových i brokových zbraní

Sportovně střelecký areál Jívová se nachází v krásné přírodě s výhledem na údolí a lesy přírodního parku Údolí Bystřice, vzdálenost 12 km od Olomouce. Tento areál je vhodný nejen pro sportovní střelbu, ale i pro celé rodiny, školy, firmy a partu přátel. Je zde venkovní kulová a broková střelnice, která nabízí veškeré aktivity s tímto spojené. Pořádáme střelecké soutěže, výuku a výcvik ve střelbě, možnost zážitkové střelby i bez zbrojního průkazu, školení a semináře v oblasti obrany. V hlavní budově je umístěna moderní školící místnost pro třicet osob, prodejna zbraní a střeliva. Je zde možnost občerstvení s venkovním grilem a posezením, jak ve vnitřních prostorách s krbem, tak na venkovní kryté terase. Dále multifunkční dětské hřiště, kryté podium a je zde možnost ubytování. Ale klidně přijděte jen tak se občerstvit, třeba dobrou kávou, a odpočinout si v krásné přírodě s výhledem do údolí.

Střelnice je určena k sportovní a rekreační střelbě a k výcviku ozbrojených složek státu. K dispozici je kulová střelnice na 40 m možnost střelby z pevné a pohyblivé palebné čáry a broková střelnice skeet a trap. Střelbu může provádět i osoba bez zbrojního průkazu za doprovodu našeho instruktora.

Otevírací doba
Pondělízavřeno
Úterýzavřeno
Středa09:00 – 18:00
Čtvrtek09:00 – 18:00
Pátek09:00 – 18:00
Sobota09:00 – 20:00
Neděle09:00 – 18:00
Rezervační systém lze využít i bez registrace, pro pohodlnější a rychlejší rezervace ale doporučujeme se zaregistrovat do systému. Pokud už registraci máte a nepamatujete si heslo ke svému účtu, můžete si jej obnovit. Seznam všech vašich rezervací naleznete po přihlášení v sekci rezervace.

Parametry rezervace

  • minimálně 180 minut předem
  • maximálně 30 dní předem

Parametry střelnice

pro kulové zbraně pro brokovnice venkovní střelba bez ZP prodej zbraní prodej střeliva

Fotografie střelnice

Přehled střelišť

  1. kulové - 40m (10 stavů)
  2. brokové - skeet, trap