Sportovně střelecký areál Jívová

Sportovně střelecký areál Jívová se nachází v krásné přírodě s výhledem na údolí a lesy přírodního parku Údolí Bystřice, 12 km od Olomouce.

Online rezervace
Areál střelnice

Sportovně střelecký areál Jívová

Zbrojní průkaz

Příprava na zkoušky odborné způsobilosti

Zážitková střelba

Zážitková střelba z krátkých a dlouhých kulových i brokových zbraní

Sportovně střelecký areál Jívová se nachází v krásné přírodě s výhledem na údolí a lesy přírodního parku Údolí Bystřice, vzdálenost 12 km od Olomouce. Tento areál je vhodný nejen pro sportovní střelbu, ale i pro celé rodiny, školy, firmy a partu přátel. Je zde venkovní kulová a broková střelnice, která nabízí veškeré aktivity s tímto spojené. Pořádáme střelecké soutěže, výuku a výcvik ve střelbě, možnost zážitkové střelby i bez zbrojního průkazu, školení a semináře v oblasti obrany. V hlavní budově je umístěna moderní školící místnost pro třicet osob, prodejna zbraní a střeliva. Je zde možnost občerstvení s venkovním grilem a posezením, jak ve vnitřních prostorách s krbem, tak na venkovní kryté terase. Dále multifunkční dětské hřiště, kryté podium a je zde možnost ubytování. Ale klidně přijděte jen tak se občerstvit, třeba dobrou kávou, a odpočinout si v krásné přírodě s výhledem do údolí.

Střelnice je určena k sportovní a rekreační střelbě a k výcviku ozbrojených složek státu. K dispozici je kulová střelnice na 40 m možnost střelby z pevné a pohyblivé palebné čáry a broková střelnice skeet a trap. Střelbu může provádět i osoba bez zbrojního průkazu za doprovodu našeho instruktora.

pro kulové zbraněpro brokovnicevenkovnístřelba bez ZPprodej zbraníprodej střeliva

Přehled střelišť

kulové
40 m
10 stavů
Kulové střeliště 40 m
brokové
brokové