SCSA Security

Krytá sálová videoprojekční střelnice, která je vybavena moderním zařízením vyvinutým pro výcvik rozhodovacího procesu při střelbě

Online rezervace
SCSA Secutiry

Krytá sálová videoprojekční střelnice

Krytá sálová videoprojekční střelnice, která je vybavena moderním zařízením vyvinutým pro výcvik rozhodovacího procesu při střelbě.

Střelnice umožňuje jak ostrou střelbu, tak i Střelnice je odlišná od běžných „pal postových“ právě tím, že je zaměřena na výcvik obranné (COMBAT) střelby a to jak na střeleckém videosituačním trenažéru, tak na statické terče. Zájemce o střelbu nemusí být držitelem zbrojního průkazu.

Střelecký trenažér poskytuje možnost ostré střelby v reálném čase na cíle z reálných situací prostřednictvím videokina. Veškerý děj se odehrává před vámi na speciálním plátně a vy se snažíte nastalou situaci vyřešit. Modelové situace jsou z běžného života a střelec se s nimi může kdekoliv a kdykoliv setkat. Výhodou systému je výcvik rozhodovacího procesu zda a kdy střílet či nestřílet. Součástí výcviku může být i zpětné vyhodnocení oprávněnosti a přesnosti střelby a rozbor celé situace s instruktorem. Úspěšné zásahy je možné zakoupit a odnést jako suvenýr v podobě fotografie.

Pro počátky výcviku je možné do hlavně zbraně vložit laserový adaptér a učinit tím výcvik naprosto bezpečný i pro úplné začátečníky a laiky.

Na této střelnici má každý uživatel možnost vyzkoušet si sám na sobě, jak by reagoval v určitých krizových situacích, a jaká je pravděpodobnost, že je zdárně vyřeší, a to tak, že vyvázne živ a zdráv, a při tom se nedopustí protiprávního jednání, jako např. zásahu nezúčastněné osoby nebo výstřelu bez zákonného důvodu. Dále je zde možné trénovat střelbu za snížené viditelnosti, v pohybu či za překonávání překážek.

Střelba probíhá v krytém sále na vzdálenost 5 – 10 metrů, což je dle statistik nejčastější vzdálenost, na kterou dochází k řešení střetných situací krátkou kulovou zbraní.

Pro uživatele, kteří mají ovládání zbraně jako součást své pracovní náplně, je možná spolupráce na vytvoření vlastních střeleckých videosekvencí z různých prostředí výkonu jejich povolání.

Terčová střelba

Střelnice není primárně koncipována jako terčová, ale i tak je vybavena dvěma střeleckými posty. Vzdálenost terče je však limitována velikostí střeleckého sálu, takže střelba je možná max. na 10m. Pro nácvik mířené střelby je však naprosto dostačující, neboť podle statistik, je nejčastější vzdálenost při obraně jen do 5 metrů. Při vzdálenosti nad pět metrů, se už nejedná většinou o nutnou obranu.

Otevírací doba
Pondělína objednávku
Úterýna objednávku
Středana objednávku
Čtvrtekna objednávku
Pátekna objednávku
Sobotana objednávku
Nedělena objednávku
Rezervační systém lze využít i bez registrace, pro pohodlnější a rychlejší rezervace ale doporučujeme se zaregistrovat do systému. Pokud už registraci máte a nepamatujete si heslo ke svému účtu, můžete si jej obnovit. Seznam všech vašich rezervací naleznete po přihlášení v sekci rezervace.

Parametry rezervace

 • minimálně 2 dny předem
 • maximálně 14 dní předem

Parametry střelnice

pro kulové zbraně krytá střelba bez ZP příprava na zkoušky prodej střeliva

Fotografie střelnice

Přehled střelišť

 1. projekční

Zbraně k vyzkoušení

 1. Adler AP 74 Malorážka samonabíjecí
  Adler .22 Long Rifle
 2. Bersa Thunder 22 Pistole samonabíjecí
  Bersa .22 Long Rifle
 3. CZ 75 Pistole samonabíjecí
  Česká Zbrojovka 9 mm Luger
 4. CZ 83 Pistole samonabíjecí
  Česká Zbrojovka 7,65 Browning
 5. CZ SCORPION EVO 3 S1 Pistole samonabíjecí
  Česká Zbrojovka 9 mm Luger
 6. CZ TT45 Pistole samonabíjecí
  Česká Zbrojovka .45 ACP
 7. Glock 19 Pistole samonabíjecí
  Glock 9 mm Luger
 8. HK P 8 Pistole samonabíjecí
  Heckler & Koch 9 mm Luger
 9. SA 24/26 SEMI Puška samonabíjecí
  Zelený sport 7,62 × 25 Tokarev
 10. UZI Pistole samonabíjecí
  Zelený sport 9 mm Luger
 11. Walther P38 P1 Pistole samonabíjecí
  Walther 9 mm Luger