Armed

Největší Army shop v Praze a okolí - široký sortiment Army, outdoor a zbraní, profesionální personál.

ARMED nabízí velmi nízké procento zboží z army výprodejů. Někdy se dá narazit na zajímavé kousky, ale u prodeje tohoto zboží nemůžeme zákazníkům garantovat kvalitu služeb, kterou dostanou při nákupu nového zboží.

On-line nakupování, off-line vyzkoušení

Existuje pár dobrých armyshopů, které ale buď nejsou on-line vůbec, nebo jsou jejich e-shopy špatně použitelné. ARMED má moderní e-shop, který stále rozvíjíme. Můžete u nás využít mnoho platebních metod, můžete využívat naše prodejny k vyzkoušení zboží i síť výdejních míst Zásilkovny. Nakupovat pouze on-line je sice pohodlné, ale někdy je lepší si oblečení, nebo boty vyzkoušet. Navštivte naše kamenné army-shopy.

Zbraně na ZP

ARMED vlastně není army shop, protože jen hodně málo army shopů prodává také palné zbraně a střelivo, na jejich pořízení je potřeba zbrojní průkaz, nebo nákupní povolení. Zbraně i střelivo můžete objednávat on-line, vyzvednout samozřejmě musíte na některé z našich prodejen. Jestli hledáte prodejnu zbraní v Praze, která má otevřeno ve všední den do 19 h a má otevřeno i v sobotu, navštivte Armed.

Zákazník na prvním místě

Začíná to komunikací. O tu se stará naše zákaznické centrum, které využívá mnoha moderních nástrojů, ale hlavně šikovných a ochotných zaměstnanců. Žádný e-mail nám neuteče Hovory jsou nahrávány, na ty zmeškané voláme zpět Na e-shopu můžete využít on-line Chat Zboží si můžete nechat poslat na kteroukoliv z našich poboček a to včetně zbraní a střeliva Otevírací doba našich prodejen je přizpůsobena vašim potřebám

Snažíme se prostě dělat věci trochu jinak, než byste čekali od army shopu. A vzhledem ke stále rostoucímu počtu objednávek je to, zdá se, správná cesta.
Prodej zbraníArmy shopKamenná prodejnaE-shop
LEX

5% na vše (včetně zbraní, střeliva a balistických ochran) po předchozí registraci a schválení ceníku v zákaznickém účtu