Střelnice Hala Polárka

Jedna z nejmodernějších tunelových střelnic v ČR - 6 střeleckých stavů se závěsným terčovým systémem PIT SHOOTING

Naše střelnice se nachází ve sportovní hale Polárka ve Frýdku Místku, na ul. Na Příkopě 3726. Střelnice je umístěna v suterénu sportovní haly Polárka. Jedná se o tunelovou střelnici, jednu z nejmodernějších v ČR.

Střelnice má 6 střeleckých stavů, které jsou opatřeny závěsným terčovým systémem PIT SHOOTING a zásahy je možné kontrolovat přes monitor. Střeliště je projektováno pro střelbu z krátkých kulových zbraní ve vzdálenosti od 10m do 25m. Střílet lze s nábojem s maximální úsťovou energií střely Eo=2.000 J.

Zbrojní průkazy

Na naší střelnici umožňujeme střelbu i bez zbrojního průkazu s vyzkoušením některé z našich zbraní pod dohledem zkušeného instruktura. Pořádáme i přípravné kurzy k získání zbrojního průkazu). Jsme i zkušební střelnicí, takže pokud zkoušku odborné způsobilosti budete skládat u nás, budete perfektně připraveni.

Prodejna zbraní a střeliva

V naší prodejně zbraní a střeliva naleznete různý sortiment krátkých zbraní, kulové lovecké zbraně a malorážky, brokové zbraně, dále pak vzduchovky a plynové zbraně. Jedná se zejména o výrobky České zbrojovky, GLOCK, AKKAR, REMINGTON.

Soukromé a společenské akce

Na střelnici pořádáme střelecké akce pro firmy, jejich obchodní partnery i pro širokou veřejnost. Střílet může každý od 15-ti let, a to bez zbrojního průkazu. Po celou dobu střílení je přítomen střelecký instruktor, který Vám vysvětlí zásady bezpečné manipulace se zbrani a průběh vlastní střelby na terč. Zastřílet si můžete s vlastní zbraní, nebo využít zbraně z naší nabídky k zapůjčení.

Střelecké soutěže

U nás pořádáme střelecké soutěže a závody, kontaktujte nás pro informace o termínech a propozicích závodů.

pro kulové zbraněkrytástřelba bez ZPpříprava na zkouškyzkoušky odborné způsobilostiprodej zbraníprodej střeliva