Střelnice Skalice

Otevřená 250 metrová střelnice určená pro střelbu ze všech druhů ručních zbraní, tedy i samočinných.

Online rezervace
Střelba z plochy

Prostorná plocha pro nácvik dynamické střelby

Střeliště 250m

250 metrů dlouhé střeliště pro všechny druhy zbraní

Čistota a pohodlí

Pohodlné zázemí střelnice nabízí veškerý komfort

Střelnice Skalice se nachází uprostřed lesa, daleko od nejbližší zástavby - to je pro venkovní střelnici ideální místo, které jsme se rozhodli plně využít a přinést Vám tak maximální střelecký zážitek a pohodlí. Ale naše střelnice neí určena jen pro zkušené střelce a profesionály - naopak, vítáme všechny zájemce o střelbu

Naši zkušení instruktoři se postarají o to, abyste se u nás cítili pohodlně a překonali případný ostych se zbraní. Pokud se chcete jen seznámit se zbraněmi a z něčeho si "vystřelit", můžete si zapůjčit některou z našich zbraní a začít hned, samozřejmě pod odborným dohledem našich instruktorů. Na naší střelnici Vás také připravíme na složení zkoušky odborné způsobilosti potřebné pro ziskání Zbrojního průkazu a můžete vyzkoušet některý z našich střeleckých kurzů.

Samozřejmě nenabízíme pouze základní kurzy - naopak, ve spolupráci s předními instruktory nabízíme jedny z nejlepších střeleckých a taktických kurzů pro střelecké nadšence i profesionály z řad ozbrojených složek. Naše střelnice je k pořádání těchto kurzů jako stvořená - prostorná plocha, vysoké valy a možnost střelby ze všech zbraní bez omezení ráží, a to včetně zbraní samočinných, možnost střelby z vozidla... Možnosti taktického využití jsou u nás takřka neomezené!

Neustále pracujeme na zlepšování kvality naší střelnice - prohlédněte si naši galerii a prohlédněte si, co jsme pro Vás již vybudovali - prostorné parkoviště, zcela novou učebnu, čisté toalety, prostor pro posezení s přáteli a samozřejmě prostorné, pohodlné střeliště. Při každé z Vašich návštěv uvidíte další a další vylepšení, která pro Vás budujeme.

Věříme v přítelskou atmosféru a služby na té nejvyšší úrovni. Předsevzali jsme si vybudovat místo, kam se budete rádi vracet a kde se s námi budete cítit dobře.

Otevírací doba
Pondělína objednávku
Úterýna objednávku
Středana objednávku
Čtvrtekna objednávku
Pátekna objednávku
Sobotana objednávku
Nedělena objednávku
Rezervační systém lze využít i bez registrace, pro pohodlnější a rychlejší rezervace ale doporučujeme se zaregistrovat do systému. Pokud už registraci máte a nepamatujete si heslo ke svému účtu, můžete si jej obnovit. Seznam všech vašich rezervací naleznete po přihlášení v sekci rezervace.

Parametry rezervace

 • minimálně 240 minut předem
 • maximálně 180 dní předem

Parametry střelnice

pro kulové zbraně venkovní střelba bez ZP příprava na zkoušky zkoušky odborné způsobilosti prodej střeliva

Fotografie střelnice

Přehled střelišť

 1. kulové - 250m (15 stavů)

Zbraně k vyzkoušení

 1. CZ 75 Pistole samonabíjecí
  Česká Zbrojovka 9 mm Luger
 2. CZ 858 Tactical 4V Puška samonabíjecí
  Česká Zbrojovka 7,62 × 39 mm
 3. Diamondback DB15 Puška samonabíjecí
  Diamondback .223 Remington
 4. Glock 17 Pistole samonabíjecí
  Glock 9 mm Luger
 5. Glock 19 Pistole samonabíjecí
  Glock 9 mm Luger
 6. HK USP COMPACT Pistole samonabíjecí
  Heckler & Koch 9 mm Luger
 7. IŽ-12 Broková kozlice
  Baikal 12/70
 8. WORKS AK 47 Puška samonabíjecí
  Zelený sport 7,62 × 39 mm
 9. ZKM 451 Malorážka opakovací
  Zbrojovka Brno .22 Long Rifle