Alfa Tactical

Kamenná prodejna a e-shop specializující se na prodej zbraní, taktického, vojenského a outdoorového vybavení.

W.T.A. service s.r.o. působí na trhu zbraní, taktického, vojenského a outdoorového vybavení v České republice od roku 2005. Díky dlouhodobému působení na českém trhu jsem se stali autorizovanými distributory prestižních výrobců. Naším cílem není pouze distribuovat nabízený materiál, ale poskytnout našemu zákazníkovi maximální servis, který může minimalizovat zbytečné náklady spojené s potřebami vystrojení a vyzbrojení. Společnost je od roku 2010 držitelem povolení k zahraničnímu obchodu s vojenským materiálem, které rozšiřuje naše obchodní aktivity.

W.T.A. service s.r.o. je provozovatelem zásilkového obchodu www.alfatactical.cz, specializované kamenné prodejny v Plzni.

Naše společnost je aktivním dodavatelem vybavení pro útvary ozbrojených složek České a Slovenské republiky, dále se podílíme se na vystrojení a vyzbrojení řady bezpečnostních agentur v ČR a jsme partnery renomovaných výcvikových agentur.

ALFATACTICAL.CZ je specializovaný zásilkový obchod s vybavením pro všechny příznivce zbraní, vojenského, taktického, ochranného a outdoorového vybavení. V našem zásilkovém obchodě naleznete zajímavý sortiment od renomovaných výrobců z celého světa. V případě že by jste v naší nabídce nenalezli zboží o které máte zájem, obraťte se na nás s Vaší poptávkou uděláme maximum pro její plnění.

Kamenná prodejna ALFATACTICAL osloví především ty, kteří preferují formu osobního nákupu, nabízený sortiment si zde můžete fyzicky prohlédnout a vyzkoušet, dále můžete využít zkušeností a znalostí našich prodejců při vašem nákupu. Kamenný obchod se nachází v Plzni v ulici Družby 19 (nedaleko výpadovka na Prahu).

Přejeme Vám příjemný nákup, krásné zážitky, pohodlí a bezpečí s našimi produkty.

Prodej zbraníArmy shopKamenná prodejnaE-shop

Prodáváme zboží zejména těchto značek

Níže uvedený seznam nepokrývá celý sortiment, jsou zde uvedeny pouze značky, které mají návaznost na jiný záznam v databázi ZBRANĚ.cz

Název firmy Země
ALFA Proj Česká republika Česká republika
Benelli Itálie Itálie
Beretta Itálie Itálie
Bushmaster USA USA
Česká Zbrojovka Česká republika Česká republika
Czech Small Arms Česká republika Česká republika
DPMS USA USA
Fabarm Itálie Itálie
Glock Rakousko Rakousko
Grand Power Slovensko Slovensko
Hatsan Turecko Turecko
Heckler & Koch Německo Německo
Henry USA USA
IMI Israel Israel
Norinco Čína Čína
Perun Arms Česká republika Česká republika
PROARMS Armory Česká republika Česká republika
Remington USA USA
Ruger USA USA
Savage Arms USA USA
SCCY USA USA
Sig Sauer USA USA
Taurus Brazílie Brazílie
Tikka Finsko Finsko
Walther Německo Německo
Winchester USA USA