Alfa Tactical

Kamenná prodejna a e-shop specializující se na prodej zbraní, taktického, vojenského a outdoorového vybavení.

W.T.A. service s.r.o. působí na trhu zbraní, taktického, vojenského a outdoorového vybavení v České republice od roku 2005. Díky dlouhodobému působení na českém trhu jsem se stali autorizovanými distributory prestižních výrobců. Naším cílem není pouze distribuovat nabízený materiál, ale poskytnout našemu zákazníkovi maximální servis, který může minimalizovat zbytečné náklady spojené s potřebami vystrojení a vyzbrojení. Společnost je od roku 2010 držitelem povolení k zahraničnímu obchodu s vojenským materiálem, které rozšiřuje naše obchodní aktivity.

W.T.A. service s.r.o. je provozovatelem zásilkového obchodu www.alfatactical.cz, specializované kamenné prodejny v Plzni.

Naše společnost je aktivním dodavatelem vybavení pro útvary ozbrojených složek České a Slovenské republiky, dále se podílíme se na vystrojení a vyzbrojení řady bezpečnostních agentur v ČR a jsme partnery renomovaných výcvikových agentur.

ALFATACTICAL.CZ je specializovaný zásilkový obchod s vybavením pro všechny příznivce zbraní, vojenského, taktického, ochranného a outdoorového vybavení. V našem zásilkovém obchodě naleznete zajímavý sortiment od renomovaných výrobců z celého světa. V případě že by jste v naší nabídce nenalezli zboží o které máte zájem, obraťte se na nás s Vaší poptávkou uděláme maximum pro její plnění.

Kamenná prodejna ALFATACTICAL osloví především ty, kteří preferují formu osobního nákupu, nabízený sortiment si zde můžete fyzicky prohlédnout a vyzkoušet, dále můžete využít zkušeností a znalostí našich prodejců při vašem nákupu. Kamenný obchod se nachází v Plzni v ulici Družby 19 (nedaleko výpadovka na Prahu).

Přejeme Vám příjemný nákup, krásné zážitky, pohodlí a bezpečí s našimi produkty.

Otevírací doba
Pondělí09:00 – 17:30
Úterý09:00 – 17:30
Středa09:00 – 17:30
Čtvrtek09:00 – 17:30
Pátek09:00 – 17:30
Sobotazavřeno
Nedělezavřeno

Prodáváme zboží zejména těchto značek

Níže uvedený seznam nepokrývá celý sortiment, jsou zde uvedeny pouze značky, které mají návaznost na jiný záznam v databázi ZBRANĚ.cz

 1. ALFA Proj Česká Republika
 2. Benelli Itálie
 3. Beretta Itálie
 4. Česká Zbrojovka Česká Republika
 5. Czech Small Arms Česká Republika
 6. DPMS USA
 7. Fabarm Itálie
 8. Glock Rakousko
 9. Grand Power Slovensko
 10. Hatsan Turecko
 11. Heckler & Koch Německo
 12. Henry USA
 13. IMI Israel
 14. Norinco Čína
 15. Perun Arms Česká Republika
 16. PROARMS Armory Česká Republika
 17. Ruger USA
 18. SCCY USA
 19. Taurus Brazílie
 20. Tikka Finsko
1 - 24 z 26 výrobců
12