Armed

Největší Army shop v Praze a okolí - široký sortiment Army, outdoor a zbraní, profesionální personál.

ARMED nabízí velmi nízké procento zboží z army výprodejů. Někdy se dá narazit na zajímavé kousky, ale u prodeje tohoto zboží nemůžeme zákazníkům garantovat kvalitu služeb, kterou dostanou při nákupu nového zboží.

On-line nakupování, off-line vyzkoušení

Existuje pár dobrých armyshopů, které ale buď nejsou on-line vůbec, nebo jsou jejich e-shopy špatně použitelné. ARMED má moderní e-shop, který stále rozvíjíme. Můžete u nás využít mnoho platebních metod, můžete využívat naše prodejny k vyzkoušení zboží i síť výdejních míst Zásilkovny. Nakupovat pouze on-line je sice pohodlné, ale někdy je lepší si oblečení, nebo boty vyzkoušet. Navštivte naše kamenné army-shopy.

Zbraně na ZP

ARMED vlastně není army shop, protože jen hodně málo army shopů prodává také palné zbraně a střelivo, na jejich pořízení je potřeba zbrojní průkaz, nebo nákupní povolení. Zbraně i střelivo můžete objednávat on-line, vyzvednout samozřejmě musíte na některé z našich prodejen. Jestli hledáte prodejnu zbraní v Praze, která má otevřeno ve všední den do 19 h a má otevřeno i v sobotu, navštivte Armed.

Zákazník na prvním místě

Začíná to komunikací. O tu se stará naše zákaznické centrum, které využívá mnoha moderních nástrojů, ale hlavně šikovných a ochotných zaměstnanců. Žádný e-mail nám neuteče Hovory jsou nahrávány, na ty zmeškané voláme zpět Na e-shopu můžete využít on-line Chat Zboží si můžete nechat poslat na kteroukoliv z našich poboček a to včetně zbraní a střeliva Otevírací doba našich prodejen je přizpůsobena vašim potřebám

Snažíme se prostě dělat věci trochu jinak, než byste čekali od army shopu. A vzhledem ke stále rostoucímu počtu objednávek je to, zdá se, správná cesta.
Otevírací doba *
Pondělí09:00 – 19:00
Úterý09:00 – 19:00
Středa09:00 – 19:00
Čtvrtek09:00 – 19:00
Pátek09:00 – 19:00
Sobota10:00 – 15:00
Nedělezavřeno
*) Aktuální otevírací dobu našich prodejen nalezete na našich stránkách

Prodáváme zboží zejména těchto značek

Níže uvedené značky jsou pouze částí našeho sortimentu, úplný seznam námi prodávaných značek najdete na www.armed.cz/znacky

 1. Česká Zbrojovka Česká Republika
 2. DPMS USA
 3. FN Herstal Belgie
 4. Glock Rakousko
 5. Grand Power Slovensko
 6. Heckler & Koch Německo
 7. HS Produkt Chorvatsko
 8. Mikhail Kalashnikov Sovětský svaz
 9. Perun Arms Česká Republika
 10. PROARMS Armory Česká Republika
 11. Ruger USA
 12. SCCY USA
 13. Taurus Brazílie
 14. Tikka Finsko
 15. Tula Sovětský svaz
1 - 24 z 25 výrobců
12