Armed

Největší Army shop v Praze a okolí - široký sortiment Army, outdoor a zbraní, profesionální personál.

ARMED nabízí velmi nízké procento zboží z army výprodejů. Někdy se dá narazit na zajímavé kousky, ale u prodeje tohoto zboží nemůžeme zákazníkům garantovat kvalitu služeb, kterou dostanou při nákupu nového zboží.

On-line nakupování, off-line vyzkoušení

Existuje pár dobrých armyshopů, které ale buď nejsou on-line vůbec, nebo jsou jejich e-shopy špatně použitelné. ARMED má moderní e-shop, který stále rozvíjíme. Můžete u nás využít mnoho platebních metod, můžete využívat naše prodejny k vyzkoušení zboží i síť výdejních míst Zásilkovny. Nakupovat pouze on-line je sice pohodlné, ale někdy je lepší si oblečení, nebo boty vyzkoušet. Navštivte naše kamenné army-shopy.

Zbraně na ZP

ARMED vlastně není army shop, protože jen hodně málo army shopů prodává také palné zbraně a střelivo, na jejich pořízení je potřeba zbrojní průkaz, nebo nákupní povolení. Zbraně i střelivo můžete objednávat on-line, vyzvednout samozřejmě musíte na některé z našich prodejen. Jestli hledáte prodejnu zbraní v Praze, která má otevřeno ve všední den do 19 h a má otevřeno i v sobotu, navštivte Armed.

Zákazník na prvním místě

Začíná to komunikací. O tu se stará naše zákaznické centrum, které využívá mnoha moderních nástrojů, ale hlavně šikovných a ochotných zaměstnanců. Žádný e-mail nám neuteče Hovory jsou nahrávány, na ty zmeškané voláme zpět Na e-shopu můžete využít on-line Chat Zboží si můžete nechat poslat na kteroukoliv z našich poboček a to včetně zbraní a střeliva Otevírací doba našich prodejen je přizpůsobena vašim potřebám

Snažíme se prostě dělat věci trochu jinak, než byste čekali od army shopu. A vzhledem ke stále rostoucímu počtu objednávek je to, zdá se, správná cesta.
Prodej zbraníArmy shopKamenná prodejnaE-shop
LEX

5% na vše (včetně zbraní, střeliva a balistických ochran) po předchozí registraci a schválení ceníku v zákaznickém účtu

Prodáváme zboží zejména těchto značek

Níže uvedené značky jsou pouze částí našeho sortimentu, úplný seznam námi prodávaných značek najdete na www.armed.cz/znacky

Název firmy Země
Armi Dallera Custom Itálie Itálie
Bravo Company USA USA USA
Browning USA USA
Bushmaster USA USA
Česká Zbrojovka Česká republika Česká republika
Daniel Defense USA USA
DPMS USA USA
FN Herstal Belgie Belgie
Glock Rakousko Rakousko
Grand Power Slovensko Slovensko
Heckler & Koch Německo Německo
HS Produkt Chorvatsko Chorvatsko
Mikhail Kalashnikov Sovětský svaz Sovětský svaz
Perun Arms Česká republika Česká republika
PROARMS Armory Česká republika Česká republika
Remington USA USA
Ruger USA USA
SCCY USA USA
Sig Sauer USA USA
Stag Arms USA USA
Steyr Mannlicher Rakousko Rakousko
Taurus Brazílie Brazílie
Tikka Finsko Finsko
Tula Sovětský svaz Sovětský svaz
Walther Německo Německo