Beareka

Obchodujeme zbraně a střelivo. Najdete u nás širokou škálu nových - současných zbraní, krátkých i dlouhých. Sběratelé si u nás přijdou na své. Zbraně jsou naší vášní, přijďte se k nám přesvědčit.

Sběratelské zbraně jsou naše vášeň a pro stejně zapálené klienty rádi vyhledáme požadovanou zbraň v zahraničí a zakoupíme ji na objednávku. Neváhejte nás s jakkoli specifickým požadavkem oslovit.

Kromě zbraní sběratelských ale prodáváme i zbraně současné, moderní, určené pro sportovní a obrannou střelbu. U nás na prodejně můžete vidět zbraně značek Smith & Wesson, Heckler & Koch, Sig Sauer, Glock, Walther, ale i méně známé HS-product, nebo REX. Nejen krátké, ale i dlouhé zbraně - útočné pušky, odstřelovací pušky. I v tomto případě jsme schopni vyjít zákazníkům vstříc a zbraň, kterou aktuálně na prodejně nemáme, objednat.

V nabídce máme také široké spektrum střeliva.

Vyberete si u nás i z doplňků, a to jak ke sběratelským zbraním, tak i ke zbraním moderním - pouzdra na pistole/zásobníky, řemeny/popruhy, kolimátory, optiky a spoustu dalšího.

Jako jediní obchodníci se zbraněmi a střelivem se přibližujeme i zákazníkům ze vzdálenějších koutů České republiky, a to jak formou pravidelných závozů do jižních Čech a na Moravu, tak prostřednictvím tzv. Beareka Pointů, kde mohou zákazníci sehnat naše zboží, či si tam svou konkrétní objednávku vyzvednout.

Neméně zajímavá je podpora ženského střeleckého týmu Beareka Girls. Děvčata pod vlajkou Beareka trénují a nepravidelně soutěží v rámci ČR. Více na FB týmu.

Otevírací doba
Pondělí10:00 – 18:00
Úterý10:00 – 18:00
Středa10:00 – 18:00
Čtvrtek10:00 – 18:00
Pátek10:00 – 17:00
Sobota09:00 – 13:00
Nedělezavřeno

Parametry obchodu

Prodej zbraní Kamenná prodejna E-shop

Prodáváme zboží zejména těchto značek

Níže uvedený seznam nepokrývá celý sortiment, jsou zde uvedeny pouze značky, které mají návaznost na jiný záznam v databázi ZBRANĚ.cz

1 - 24 z 25 výrobců
12