Beareka

Obchodujeme zbraně a střelivo. Najdete u nás širokou škálu nových - současných zbraní, krátkých i dlouhých. Sběratelé si u nás přijdou na své. Zbraně jsou naší vášní, přijďte se k nám přesvědčit.

Rozumíme zbraním.

Našim zákazníkům nabízíme širokou škálu zbraní – nových i sběratelských.

Sběratelské zbraně jsou naše vášeň a pro stejně zapálené klienty rádi vyhledáme požadovanou zbraň v zahraničí a zakoupíme ji na objednávku. Neváhejte nás s jakkoli specifickým požadavkem oslovit.

Kromě zbraní sběratelských samozřejmě nabízíme i zbraně současné, moderní, určené pro sportovní a obrannou střelbu. U nás na prodejně můžete vidět zbraně značek CZUB, Smith & Wesson, Heckler & Koch, Sig Sauer, Glock, Walther, ale i méně známé HS-product, nebo REX. Nejen krátké, ale i dlouhé zbraně - útočné pušky, odstřelovací pušky. I v tomto případě jsme schopni vyjít zákazníkům vstříc a zbraň, kterou aktuálně na prodejně nemáme, objednat.

V nabídce máme také široké spektrum střeliva.

Vyberete si u nás i z doplňků, a to jak ke sběratelským zbraním, tak i ke zbraním moderním - pouzdra na pistole/zásobníky, řemeny/popruhy, kolimátory, optiky a spoustu dalšího.

Jako jediní obchodníci se zbraněmi a střelivem se přibližujeme i zákazníkům ze vzdálenějších koutů České republiky, a to nejen formou pravidelných závozů do jižních Čech a na Moravu, hlavně však prostřednictvím tzv. BEAREKA Pointů, kde mohou zákazníci sehnat naše zboží, či si tam svou konkrétní objednávku vyzvednout.

Otevírací doba
Pondělí10:00 – 18:00
Úterý10:00 – 18:00
Středa10:00 – 18:00
Čtvrtek10:00 – 18:00
Pátek10:00 – 17:00
Sobota09:00 – 13:00
Nedělezavřeno

Parametry obchodu

Prodej zbraní Kamenná prodejna E-shop

Prodáváme zboží zejména těchto značek

Níže uvedený seznam nepokrývá celý sortiment, jsou zde uvedeny pouze značky, které mají návaznost na jiný záznam v databázi ZBRANĚ.cz

1 - 24 z 25 výrobců
12