Beareka

Našim zákazníkům chceme nabízet především zbraně sběratelské. Zaměřujeme se na zbraně vojenské a služební, nejčastěji z období druhé světové války.

Firma BEAREKA byla založena v roce 2011. Už od začátku chceme našim zákazníkům nabízet především zbraně sběratelské. Zaměřujeme se na zbraně vojenské a služební, nejčastěji z období druhé světové války.

Sběratelské zbraně jsou naše vášeň a pro stejně zapálené klienty rádi vyhledáme požadovanou zbraň v zahraničí a zakoupíme ji na objednávku. Neváhejte nás s jakkoli specifickým požadavkem oslovit.

Kromě zbraní sběratelských ale prodáváme i zbraně současné, moderní, určené pro sportovní a obrannou střelbu. U nás na prodejně můžete vidět zbraně značek Smith & Wesson, Heckler & Koch, Sig Sauer, Glock, Walther, ale i méně známé HS-product, nebo REX. Nejen krátké, ale i dlouhé zbraně - útočné pušky, odstřelovací pušky. I v tomto případě jsme schopni vyjít zákazníkům vstříc a zbraň, kterou aktuálně na prodejně nemáme, objednat.

V nabídce máme také široké spektrum střeliva.

Vyberete si u nás i z doplňků, a to jak ke sběratelským zbraním, tak i ke zbraním moderním - pouzdra na pistole/zásobníky, řemeny/popruhy, kolimátory, optiky a spoustu dalšího.

Kromě prodeje spolupracujeme s firmou Hard Task na střeleckých kurzech, kam dodáváme střelivo a zajišťujeme zapůjčení zbraní. Více na www.hardtask.eu.

Jako jediní obchodníci se zbraněmi a střelivem se přibližujeme i zákazníkům ze vzdálenějších koutů České republiky, a to jak formou pravidelných závozů do jižních Čech a na Moravu, tak prostřednictvím tzv. Beareka Pointů, kde mohou zákazníci sehnat naše zboží, či si tam svou konkrétní objednávku vyzvednout.

Neméně zajímavá je podpora ženského střeleckého týmu Beareka Girls. Děvčata pod vlajkou Beareka trénují a nepravidelně soutěží v rámci ČR. Více na FB týmu.
Otevírací doba
Pondělí10:00 – 18:00
Úterý10:00 – 18:00
Středa10:00 – 18:00
Čtvrtek10:00 – 18:00
Pátek10:00 – 17:00
Sobotazavřeno
Nedělezavřeno

Prodáváme zboží zejména těchto značek

Níže uvedený seznam nepokrývá celý sortiment, jsou zde uvedeny pouze značky, které mají návaznost na jiný záznam v databázi ZBRANĚ.cz

 1. Astra Španělsko
 2. Česká Zbrojovka Česká Republika
 3. Colt USA
 4. Czech Small Arms Česká Republika
 5. FN Belgie
 6. Glock Rakousko
 7. Heckler & Koch Německo
 8. HS Produkt Chorvatsko
 9. Ruger USA
 10. Walther Německo
 11. Zelený sport Česká Republika