CZ Protect

Prodej zbraní značek Heckler Koch, Winchester, Browning, Glock, TIKKA a doplňků zbraní. Možnost vyzkoušení na střelnici

Náš obchod se specializuje na zbraně značek Heckler Koch, Winchester, Browning, Glock, TIKKA aj. Dále doplňky zbraní od společností MSA Sordin, LEATHERMAN, Bolle, ESP, Mechanix, Blackhawk, PELICAN Storm case, Aimpoint, Vortex, Nightforce, SABRE, SPUHR, Magpul, BoreTech atd.

Zbraně a ostatní zboží, které nabízíme, máme povětšinou osobně odzkoušené. Některé i po mnoho let. Proto věříme, že Vás tyto zbraně budou těšit a budou Vám skvělými pomocníky, stejně jako nám.

Naším cílem není eshop se zbraněmi o milionu položkách, které dokážeme objednat a doufat, že přijdou a následně Vám je doručit, ale obchod se zbraněmi s tím, co opravdu MÁME SKLADEM! Držíme přes 95% uveřejněných položek.

Zbraně - střelnice

Další zajímavostí je možnost, vyzkoušet si zbraně ještě před tím, než si je pořídíte. Opravdu, zajedeme s Vámi na střelnici a budete si moc v praxi zbraně vyzkoušet, zda Vaše rozhodnutí je správné. V katalogu je každá zbraň krásná, v rukách už tomu tak být nemusí..

Pro účely lepší komunikace, předávání zbraně a střeliva, je otevřen Showroom v našem objektu v Solenicích, okres Příbram. Pokud nás chcete navštívit a osobně se probrat naším sortimentem, je nutné se předem objednat.

Zbraně výše uvedených značek nakupujeme přes výhradní zastoupení v České republice. Žádný šedý dovoz, proto v případě záruky, rozhodně nebudete mít problém.
Prodej zbraníKamenná prodejnaE-shop

Prodáváme zboží zejména těchto značek

Níže uvedený seznam nepokrývá celý sortiment, jsou zde uvedeny pouze značky, které mají návaznost na jiný záznam v databázi ZBRANĚ.cz

Název firmy Země
Browning USA USA
Glock Rakousko Rakousko
Heckler & Koch Německo Německo
Tikka Finsko Finsko
Winchester USA USA