Česká zbrojovka a.s.

Podniková prodejna České zbrojovky a.s. v Praze

Prodejna patří k největším prodejnám zbraní a loveckých potřeb v České republice a nabízí kompletní sortiment zboží, záruční a pozáruční servis. Mimo běžného maloobchodního prodeje vede i velkoobchod výrobků CZUB právnickým osobám. Umožňuje prodej na kreditní karty VISA, MASTER CARD/EURO CARD, AMERICAN EXPRESS, DINER.

Dále nabízí produkty následujících výrobců sportovní a lovecké optiky Meopta, Nikon, Swarovski, Zeiss, Vortex, Vanguard a Steiner. Z pouzder na zbraně Vám může nabídnout výrobky firem Dasta, RH Holsters, 4M Systems a Artipel a samozřejmostí je i široká nabídka nábojů Sellier&Bellot, RWS, GECO a Norma. Sortiment ráží nábojů odpovídá nabídce zbraní CZUB. Má na skladě též nože s pevnou čepení i zavírací, sériové (Mikov, ACTA NON VERBA) i ruční výroby (Pelikán knives) a mnoho dalších. Nabízí též oděvy, obuv a doplňkový sortiment značek: Swedteam, Blaser, Seeland, Trachten, Stetson, Aigle, Meindl, Chiruca, Zubíček, Holík, Werra, Brunox, Ballistol, ATOIL, NanoProtech, Fenix, Revision ….

Prodej zbraníKamenná prodejna

Prodáváme zboží zejména těchto značek

Níže uvedený seznam nepokrývá celý sortiment, jsou zde uvedeny pouze značky, které mají návaznost na jiný záznam v databázi ZBRANĚ.cz

Název firmy Země
Artipel Itálie Itálie
Carl Zeiss Německo Německo
Česká Zbrojovka Česká republika Česká republika
DASTA Česká republika Česká republika
Geco Německo Německo
Meopta Česká republika Česká republika
Nikon Japonsko Japonsko
Norma Švédsko Švédsko
RWS Německo Německo
S&B Česká republika Česká republika
Steiner Německo Německo
Swarovski Rakousko Rakousko
Vortex USA USA