Harrant

Prodejna zbraní, střeliva, taktického vybavení a EDC s vlastní kamennou prodejnou.

Začali jsme v roce 2018 jako internetový obchod s taktickým vybavením. Dnes jsme  prodejna zbraní, střeliva, taktického vybavení a EDC s vlastní kamennou prodejnou na pražských Stodůlkách. Naše společnost je současně distributorem pro mnoho známých světových značek na poli zbraní, taktického oblečení a bezpečnostní techniky. Zastupujeme výrobce jako jsou SCHMEISSER, MAXIM DEFENSE, REPTILIA, UF PRO, VIKTOS, MAGPUL, MANTIS, NITE IZE a další. Snažíme se, aby součástí našeho portfolia byly produkty, které jsou moderní, inovativní a osvědčené.

Zkušenosti a péče o zákazníka

Harrant Vám nabízí nejen zboží, ale i zkušenosti, které jsou nasbírány léty služby u českých ozbrojených sil a absolvováním zahraničních operací s těmi nejetablovanějšími speciálními jednotkami světa. Zákazník je u nás na prvním místě a proto rádi poradíme, doporučíme a pomůžeme se správným výběrem. Veškeré objednávky expedujeme do 24 hodin nebo si je můžete vyzvednout osobně u nás na prodejně HARRANT, Ostřicová 27, 155 00 Praha 13. V případě jakéhokoliv dotazu, nás můžete kontaktovat osobně na tel. : +420 703 397 865 nebo přes email info@harrant.cz.
Prodej zbraníKamenná prodejnaE-shop

Prodáváme zboží zejména těchto značek

Níže uvedený seznam nepokrývá celý sortiment, jsou zde uvedeny pouze značky, které mají návaznost na jiný záznam v databázi ZBRANĚ.cz

Název firmy Země
Adventure Menu Česká republika Česká republika
Aguila Ammunition Mexiko Mexiko
Aimpoint Švédsko Švédsko
Beretta Itálie Itálie
Bravo Company USA USA USA
Browning USA USA
Fiocchi Itálie Itálie
Gamo Španělsko Španělsko
Glock Rakousko Rakousko
Heckler & Koch Německo Německo
Lancer USA USA
Leatherman USA USA
Leupold USA USA
Magpul USA USA
Magtech USA USA
Oberland Arms Německo Německo
Ruger USA USA
S&B Česká republika Česká republika
Schmeisser Německo Německo
Streamlight USA USA
SureFire USA USA
Truglo USA USA
Walther Německo Německo
Wiley X USA USA
Winchester USA USA