Svět lovu a střelby

Kamenný obchod v Hradci Králové, oficiální dovozce italských zbraní Sabatti, španělských brokových nábojů Nobel Sport Espana a lovecké kožené obuvi Alpina.

Lovecké potřeby, lovectví a myslivost

Svět lovu a střelby je kamenná prodejna v Hradci Králové. Můžete od nás očekávat rychlé, efektivní a spolehlivé jednání. Naši ochotní zaměstnanci Vám vždy rádi poradí a zodpoví jakékoliv dotazy.

V současné době u nás prodáváme především střelivo a zbraně. Naleznete zde také i nože, puškohledy, dalekohledy a myslivecké oblečení. Náš sortiment se odvíjí z aktivní sportovní střelby a myslivosti, můžeme tedy zákazníkům nabídnout jak teoretické, tak praktické znalosti. Dokážeme tudíž lépe poradit při výběru zbraní i střeliva.

Náš obchod získal díky spokojenosti zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Naším cílem je především spokojenost našich zákazníků jak s cenami, tak se sortimentem a s nabízenými značkami. Snažíme se co nejvíce zlepšit a zpříjemnit Váš nákup na našich internetových stránkách nebo přímo v našem kamenném obchodě.

Jaké značky u nás najdete?

Jsme oficiálním dovozcem italských zbraní Sabatti, španělských brokových nábojů Nobel Sport Espaňa a lovecké kožené obuvi Alpina do České republiky. V naší nabídce naleznete produkty od výrobců světového jména a špičkové kvality

Prodej zbraníKamenná prodejnaE-shop

Prodáváme zboží zejména těchto značek

Níže uvedený seznam nepokrývá celý sortiment, jsou zde uvedeny pouze značky, které mají návaznost na jiný záznam v databázi ZBRANĚ.cz

Název firmy Země
Baschieri & Pellagri Itálie Itálie
Blaser Německo Německo
Geco Německo Německo
Hornady USA USA
Lapua Norsko Norsko
Nobel Sport Španělsko Španělsko
RC Cartridges Itálie Itálie
RWS Německo Německo