Svět lovu a střelby

Kamenný obchod v Hradci Králové, oficiální dovozce italských zbraní Sabatti, španělských brokových nábojů Nobel Sport Espana a lovecké kožené obuvi Alpina.

Lovecké potřeby, lovectví a myslivost

Svět lovu a střelby je kamenná prodejna v Hradci Králové. Můžete od nás očekávat rychlé, efektivní a spolehlivé jednání. Naši ochotní zaměstnanci Vám vždy rádi poradí a zodpoví jakékoliv dotazy.

V současné době u nás prodáváme především střelivo a zbraně. Naleznete zde také i nože, puškohledy, dalekohledy a myslivecké oblečení. Náš sortiment se odvíjí z aktivní sportovní střelby a myslivosti, můžeme tedy zákazníkům nabídnout jak teoretické, tak praktické znalosti. Dokážeme tudíž lépe poradit při výběru zbraní i střeliva.

Náš obchod získal díky spokojenosti zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky. Naším cílem je především spokojenost našich zákazníků jak s cenami, tak se sortimentem a s nabízenými značkami. Snažíme se co nejvíce zlepšit a zpříjemnit Váš nákup na našich internetových stránkách nebo přímo v našem kamenném obchodě.

Jaké značky u nás najdete?

Jsme oficiálním dovozcem italských zbraní Sabatti, španělských brokových nábojů Nobel Sport Espaňa a lovecké kožené obuvi Alpina do České republiky. V naší nabídce naleznete produkty od výrobců světového jména a špičkové kvality

Prodej zbraníKamenná prodejnaE-shop

Prodáváme zboží zejména těchto značek

Níže uvedený seznam nepokrývá celý sortiment, jsou zde uvedeny pouze značky, které mají návaznost na jiný záznam v databázi ZBRANĚ.cz

Název firmy Země
Alpina Slovinsko Slovinsko
Baschieri & Pellagri Itálie Itálie
Benelli Itálie Itálie
Beretta Itálie Itálie
Blaser Německo Německo
Browning USA USA
Carl Zeiss Německo Německo
Česká Zbrojovka Česká republika Česká republika
Fomei Česká republika Česká republika
Franchi Itálie Itálie
Geco Německo Německo
Glock Rakousko Rakousko
Hornady USA USA
Lapua Norsko Norsko
Leica Německo Německo
Meopta Česká republika Česká republika
Minox Německo Německo
Nobel Sport Španělsko Španělsko
Pulsar Litva Litva
RC Cartridges Itálie Itálie
Rizzini Itálie Itálie
RWS Německo Německo
Sabatti Itálie Itálie
Sauer Německo Německo
Sig Sauer USA USA
Steiner Německo Německo
Swarovski Rakousko Rakousko
Yukon Litva Litva