RED SIX

Firma RED SIX s.r.o. je moderní společnost zabývající se prodejem zbraní a střeliva.

Firma RED SIX s.r.o. je moderní společnost zabývající se prodejem zbraní a střeliva. Ke zbrojní licenci nás přivedla láska k palným zbraním a střelbě z nich a tak se z dlouholetého koníčka stala i práce. A co více si v tomto směru přát, když máte svoji práci rád a na výsledcích je to znát.

V našem sortimentu krom zbraní a střeliva najdete širokou nabídku doplňků a vybavení s přesahem do oblasti sebeobrany, outdooru a první pomoci. Chápeme, že kdo propadne vůni střelného prachu, většinou u zbraní vnímá na prvním místě jejich krásu. U nás v RED SIX zastáváme názor, že zbraň krom toho, že by se svému majiteli měla líbit, tak má plnit účel, pro který si ji budoucí majitel vybírá, ať už se jedná o sportovní, loveckou nebo obrannou střelbu. Na našem e-shopu a v kamenné prodejně tak nenajdete pelmel všeho možného, ale nabízíme zbraně, doplňky a vybavení, které jsou funkční a účelné.

V naší nabídce najdete kompletní sortiment značek GLOCK, Česká zbrojovka, Ruger, REX a další. Krom moderních palných zbraní nabízíme i palné zbraně starší produkce včetně druhoválečných a sběratelských zbraní a to ve spolupráci se společností BEAREKA.

RED SIX je jediný BEAREKApoint na Moravě. Z původního výdejního místa pro Moravu jsme úzkou spolupráci s pražskou společností BEAREKA korunovali on-line propojením našich e-shopů. Tímto umožňujeme klientům z Moravy si přes e-shop RED SIX za stejných cenových podmínek objednat i BEAREKA zboží s krátkými termíny závozů a to nejpozději každé dva týdny.

Dále nabízíme kompletní dostupný sortiment střeliva Sellier&Bellot a i náboje dalších značek. Ve spolupráci s BEAREKA nabízíme zcivilněné původně vojenské puškové střelivo a v naší nabídce najdete i náboje do historických zbraní.

Ve spolupráci s českou společností SH Commerce, s.r.o. jsme se stali prodejci oblečení, doplňků a vybavení americké značky VIKTOS pro jižní Moravu.

Díky široké sítí dodavatelů náš sortiment neustále s rozmyslem rozšiřujeme tak, abychom si udrželi směr naší cesty, který jsme si v tomto oboru určili. Věříme, že máme co nabídnout jak začínajícím tak i zkušeným střelcům. Pokud v naší nabídce něco postrádáte, neváhejte nás kontaktovat. Spokojenost klienta je u nás na prvním místě.

Prodej zbraníKamenná prodejnaE-shop

Prodáváme zboží zejména těchto značek

Níže uvedený seznam nepokrývá celý sortiment, jsou zde uvedeny pouze značky, které mají návaznost na jiný záznam v databázi ZBRANĚ.cz

Název firmy Země
Arex Slovinsko Slovinsko
Česká Zbrojovka Česká republika Česká republika
Glock Rakousko Rakousko
Ruger USA USA
S&B Česká republika Česká republika