Rigad

Dlouholetý prodejce army a outdoorového vybavení, kde můžete zakoupit i palné zbraně a střelivo. Vyniká spolehlivostí, skvělým servisem a širokou nabídkou.

Rigad je dnes již tradičním členem komunity, kde se člověk cítí jako doma, a to jak na e-shopu, tak i v prostorách prodejny. Pokud se ptáte, co od nás prodejce můžete čekat, je to především spolehlivost, vysoká skladovost, časté přidávání novinek, ale také skvělý servis v podobě poradenství, příjemné komunikace a další. Naše služby můžete využít hned ve dvou úrovních: on-line i off-line.

Největší prodejna v České Republice

Pokud jste z Olomouce, máte sem cestu, nebo chcete vidět něco trochu jiného, zastavte se u nás v prodejně. Její plocha je rozdělena do dvou pater o celkové ploše dosahující téměř 1500 m2. Nebojte, bude o Vás dobře postaráno. Můžete si projít veškerý sortiment, kde naleznete značky typu Tasmanian Tiger, Templars Gear, NFM, ale samozřejmě i zástupce trochu jiného sortimentu: CZUB, Bul Armory, Daniel Defense a spoustu dalších ze světa palných zbraní a střeliva. Když byste dostali chuť na kávu nebo Vás vybírání zmohlo, odpočiňte si v relaxačním koutku. Do prodejny si samozřejmě můžete objednat i zboží z našeho e-shopu, o kterém bychom si také měli něco povědět.

Z pohodlí domova!

Pokud dáváte přednost výběru pěkně z tepla obýváku, vydejte se na náš e-shop. Přehledně rozřazené produkty od světových, ale i rodinných výrobců, na Vás již čekají. Věci z e-shopu si v klidu vyberte, objednejte a pak už zbývá jen si je pořádně užít. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, a to i s výběrem velikosti a podobnými záležitostmi. Pokud byste chtěli, součástí našich služeb pro zákazníky jsou i detailní 360° fotografie nebo YouTube kanál, kde naleznete více než 700 představení produktů.

Zakupte své zboží na Rigad.cz. Můžete se těšit nejen na obrovský výběr, ale také na skvělý servis v podobě poradenství a dalších služeb.

Prodej zbraníArmy shopKamenná prodejnaE-shop
LEX

Pro členy sdružení LEX sleva ve výši 5% na veškeré místní vybavení, oblečení a věci na webu

Prodáváme zboží zejména těchto značek

Níže uvedený seznam nepokrývá celý sortiment, jsou zde uvedeny pouze značky, které mají návaznost na jiný záznam v databázi ZBRANĚ.cz

Název firmy Země
5.11 Tactical USA USA
Adventure Menu Česká republika Česká republika
Benelli Itálie Itálie
Bore Tech USA USA
Česká Zbrojovka Česká republika Česká republika
Cold Steel USA USA
Combat Systems Česká republika Česká republika
Daniel Defense USA USA
Fenix Protector Česká republika Česká republika
Glock Rakousko Rakousko
Helikon-Tex Polsko Polsko
Lansky USA USA
Leatherman USA USA
LOWA Německo Německo
Magpul USA USA
Mechanix Wear USA USA
Pentagon Řecko Řecko
Source Israel Israel
Taran Tactical USA USA
Tasmanian Tiger Austrálie Austrálie
Wiley X USA USA