Wildgame

Wildgame je největším prodejcem zbraní, střeliva a příslušenství na Jižní Moravě. Působíme v moderní dvoupatrové prodejně s prodejní plochou 400 m2.

O nás

Firma Wildgame je největším prodejcem zbraní, střeliva a příslušenství na Jižní Moravě. V roce 2013 jsme začali s prodejem loveckého vybavení v malém obchůdku. Dnes působíme v moderní dvoupatrové prodejně s prodejní plochou 400 m2. Zde také najdete celou naši nabídku. V prvním patře nabízíme velký výběr zbraní, střeliva a příslušenství, a také širokou škálu potřeb pro přebíjení. Ve druhém patře pak naleznete oblečení a vybavení jak pro myslivce, tak pro sportovní střelce a příslušníky ozbrojených složek.

Nakupujete raději z pohodlí domova? Není problém - provozujeme také e-shop, kde naleznete celou nabídku našeho sortimentu. U nás si zkrátka na své přijde každý! Je-li objednané zboží skladem, máte ho doma do 24 hodin.

Služby

Nejen, že zákazníkovi ochotně pomůžeme s výběrem zbraně a kompletního vybavení. My mu zbraň také rádi nastřelíme na naší střelnici přesně dle jeho požadavků. Střelnice je navíc přístupná také veřejnosti. Nachází se v Rouchovanech - Šemíkovicích a umožňuje střelbu brokovými i kulovými zbraněmi, a to bez omezení ráže! Stačí si zarezervovat dráhu a můžete střílet. Nejste zkušený střelec či střelkyně, nebo nemáte zbrojní průkaz? Nevadí - náš zkušený instruktor si Vás vezme pod svá křídla. Navíc pořádáme také kurzy střeleckých dovedností a přebíjení, kde se naučíte vše potřebné. A pokud toužíte po exkluzivním loveckém zážitku, naše lovecká cestovní agentura vám umožní ulovit si vysněnou trofej kdekoliv na světě.

Exkluzivní zboží

Střelba, lov a myslivost nás baví. Proto jsme začali některé lovecké a střelecké produkty sami vyrábět. Najdete je pod naší vlastní značkou Carl Mayer - Brünn a jistě vás osloví svou kvalitou i příznivou cenou. Dovážíme také italské samonabíjecí pušky Nuova Jager, taktické doplňky IMI Defense a taktické a outdoorové oblečení značek 5.11 Tactical, Helikon Tex a Pentagon. Po celé Evropě pro vás také hledáme sběratelské a exkluzivní zbraně - lovecké kulovnice a brokovnice od těch nejlepších puškařů, i vojenské zbraně, které psaly historii.

Naše přednosti

  • Kamennná prodejna v Brně s prodejní plochou 400 m2 a e-shop
  • Skvělé umístění kousek od sjezdu z dálnice D1 a bezproblémové parkování přímo před prodejnou
  • Sortiment pro myslivce, sportovní střelce a příslušníky ozbrojených složek
  • školený a zkušený personál, který ochotně pomůže s výběrem zbraně a vybavení
  • Možnost nastřelení zbraně a provedení dalších puškařských prací
  • Kurzy přebíjení a střelby
  • Lovecká cestovní kancelář zaměřená na zajímavé a nevšední lokality
  • Výroba vlastních produktů - Carl Mayer - Brünn
  • Střelnice bez omezení ráže pro kulovou a brokovou střelbu
Otevírací doba
Pondělí09:00 – 17:00
Úterý09:00 – 17:00
Středa09:00 – 17:00
Čtvrtek09:00 – 17:00
Pátek09:00 – 17:00
Sobotazavřeno
Nedělezavřeno

Parametry obchodu

Prodej zbraní Kamenná prodejna E-shop

Prodáváme zboží zejména těchto značek

Níže uvedený seznam nepokrývá celý sortiment, jsou zde uvedeny pouze značky, které mají návaznost na jiný záznam v databázi ZBRANĚ.cz

1 - 24 z 61 výrobců
123