Wildgame

Wildgame je největším prodejcem zbraní, střeliva a příslušenství na Jižní Moravě. Působíme v moderní dvoupatrové prodejně s prodejní plochou 400 m2.

O nás

Firma Wildgame je největším prodejcem zbraní, střeliva a příslušenství na Jižní Moravě. V roce 2013 jsme začali s prodejem loveckého vybavení v malém obchůdku. Dnes působíme v moderní dvoupatrové prodejně s prodejní plochou 400 m2. Zde také najdete celou naši nabídku. V prvním patře nabízíme velký výběr zbraní, střeliva a příslušenství, a také širokou škálu potřeb pro přebíjení. Ve druhém patře pak naleznete oblečení a vybavení jak pro myslivce, tak pro sportovní střelce a příslušníky ozbrojených složek.

Nakupujete raději z pohodlí domova? Není problém - provozujeme také e-shop, kde naleznete celou nabídku našeho sortimentu. U nás si zkrátka na své přijde každý! Je-li objednané zboží skladem, máte ho doma do 24 hodin.

Služby

Nejen, že zákazníkovi ochotně pomůžeme s výběrem zbraně a kompletního vybavení. My mu zbraň také rádi nastřelíme na naší střelnici přesně dle jeho požadavků. Střelnice je navíc přístupná také veřejnosti. Nachází se v Rouchovanech - Šemíkovicích a umožňuje střelbu brokovými i kulovými zbraněmi, a to bez omezení ráže! Stačí si zarezervovat dráhu a můžete střílet. Nejste zkušený střelec či střelkyně, nebo nemáte zbrojní průkaz? Nevadí - náš zkušený instruktor si Vás vezme pod svá křídla. Navíc pořádáme také kurzy střeleckých dovedností a přebíjení, kde se naučíte vše potřebné. A pokud toužíte po exkluzivním loveckém zážitku, naše lovecká cestovní agentura vám umožní ulovit si vysněnou trofej kdekoliv na světě.

Exkluzivní zboží

Střelba, lov a myslivost nás baví. Proto jsme začali některé lovecké a střelecké produkty sami vyrábět. Najdete je pod naší vlastní značkou Carl Mayer - Brünn a jistě vás osloví svou kvalitou i příznivou cenou. Dovážíme také italské samonabíjecí pušky Nuova Jager, taktické doplňky IMI Defense a taktické a outdoorové oblečení značek 5.11 Tactical, Helikon Tex a Pentagon. Po celé Evropě pro vás také hledáme sběratelské a exkluzivní zbraně - lovecké kulovnice a brokovnice od těch nejlepších puškařů, i vojenské zbraně, které psaly historii.

Naše přednosti

  • Kamennná prodejna v Brně s prodejní plochou 400 m2 a e-shop
  • Skvělé umístění kousek od sjezdu z dálnice D1 a bezproblémové parkování přímo před prodejnou
  • Sortiment pro myslivce, sportovní střelce a příslušníky ozbrojených složek
  • školený a zkušený personál, který ochotně pomůže s výběrem zbraně a vybavení
  • Možnost nastřelení zbraně a provedení dalších puškařských prací
  • Kurzy přebíjení a střelby
  • Lovecká cestovní kancelář zaměřená na zajímavé a nevšední lokality
  • Výroba vlastních produktů - Carl Mayer - Brünn
  • Střelnice bez omezení ráže pro kulovou a brokovou střelbu
Prodej zbraníKamenná prodejnaE-shop
LEX

Sleva ve výši 5 % na zbraně, střelivo a optiku, 10 % na ostatní sortiment

Prodáváme zboží zejména těchto značek

Níže uvedený seznam nepokrývá celý sortiment, jsou zde uvedeny pouze značky, které mají návaznost na jiný záznam v databázi ZBRANĚ.cz

Název firmy Země
5.11 Tactical USA USA
Aimpoint Švédsko Švédsko
Armi Dallera Custom Itálie Itálie
Artipel Itálie Itálie
Barnes USA USA
Baschieri & Pellagri Itálie Itálie
Benelli Itálie Itálie
Beretta Itálie Itálie
Berger USA USA
Bettinsoli Itálie Itálie
Blaser Německo Německo
Browning USA USA
CCI USA USA
Česká Zbrojovka Česká republika Česká republika
Cosmi Itálie Itálie
Daniel Defense USA USA
DPMS USA USA
Explosia Česká republika Česká republika
Fausti Itálie Itálie
Federal USA USA
Fiocchi Itálie Itálie
Franchi Itálie Itálie
Geco Německo Německo
Glock Rakousko Rakousko